Jdi na obsah Jdi na menu
 


Popis postav-kdo je tvůj oblíbenec?

23. 11. 2007
Kumiko -chan:

Obrazek

Kumiko je 16ti-letá dívka,chodící na prestižní školu.Něco je však špatně,někteří spoližáci patří na "ranní kolej" a někteří na "noční kolej".Co je příčinou?To nikdo neví,ale Kumiko se to nehodlá nechat náhodě a tak se vydá do noční školy,tam se však srazí s osudem..
Takahashi Noe:
 

Obrazek

 Take je jeden ztěch,kteří chodí do školy v noci-tedy"noční kolej".Život má
těžký hned od začátku.Být upír není snadné.Jeho povaha je arogantní a nikoho si nepřipustí k tělu,co se stane,když jednu noc se objeví na jejich chodbě někdo kdo nemá..
Ředitel Satoshi(noční kolej):

Obrazek


Ředitel "noční koleje"-Satoshi je také upířího původu,své
"choutky"však dokáže ovládat.Někdy však i ten nejučenější nedokáže ovládnout mysl a přestane být ovladatelný...Satoshi je muž mnoha + a své učně učí ovládat své závislosti na krev,napadat lidi a také chovat se přirozeně,také je učí kouzla.Satoshi však s Takahashim nevychází moc dobře,je to problémový žák a hrozilo mu i vyhození...
Yuujiro/Morinozuka:

Obrazek

Ochranná organizace proti Darklightovi.Muži,který
vynalezl Podsvětí i smrt,Shinigami.Tohle jsou dva členové-Yuujiro i Mori-senpai jsou dlouhodobý přátelé a během jejich boje se mezi nimi vyvynulo pevné pouto,které však během příběhu vzroste..
Jesou to skrytí studenti,protože škola bývá často hlavním cílem útoků.
Jsou to také upíři.
DarkLight:

Obrazek

Muž,který to má všechno na svědomí.Zakladatel smrti i
podsvětí.Vládne ohromnou silou.Rozdvojená osobnost je
často vjeho rozhodování důležitá.Měl kdysi skrytý poměr s ředitelem Satoshim,ale to se ve válce změnilo,ale ne nadarmo se říká stará láska nerezaví...
Hiroshi/Yuka:

Obrazek

Hiro a Yuka přívrženci Darklighta.Jsou to nájemní vrahové a nenavidí všechno a všechny.Hiroshi však chová poslední dobou k Yuce podivné city,nahlas by to však neřekl a tak je alespoň rád,že sní může vraždit a tak trávit čas sní..
Já doufám,že vám to trochu přiblížilo a teď se jdu
pustit do první části^.^
 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak jsem slíbil, tak plním...

(Lex-san, 12. 12. 2009 21:27)

Takže se pomalu dostávám k postupnému okomemtovávání tvých povídek... Musím říct, že tenhle cyklus je boží... Už jen ten úvod! Dlouho jsem hledal někoho, kdo by napsal něco na Vampire knight... Bohužel jsem ještě nikoho neobjevil, ale tohle vypadá sugoi, takže letím na další...

Help 8D

(redwitsch, 22. 4. 2008 21:01)

Kde se to dá splašit, googlovala jsem to jako divá a nic. 8D

OMO

(aya-chan, 23. 11. 2007 21:27)

Samý upíři...ty si stou krví nedáš pokoj!XD jo ti poslední sou mi nejsimpatičtější!:-) a ta poslední věta u nih je hustá!XD Spolu vraždit...to je tak romantické!!!;-P a ta první je taky hrubá!