Jdi na obsah Jdi na menu
 


Part 5

19. 10. 2007
Síla věřit, může změnit osud...
Adri se ještě chvíly ohlížela na místo kde ještě před chvílí stál Leon,ale pak rozhodla,že bude asi moudřejší jít domů,atak se vydala domů a to posvých.Došla do pokoje a zabouchla za sebou dveře,přešla k posteli a hupsla do ní,pak ale přemýšlela nad celým večerem.

Byl to snad jen sen?Ne,musela to být skutečnost,cítím to.Hluboko uvnitř sami sebe to cítím.
Snad i Leon pocítil něco jako já,snad vtom nezůstanu sama.

Pak ale usoudila,že si radši půjde dat horkou koupel s bublinkama,aby přestala myslet na tu věc s Leonem.Když šla zpátky do postele,netrvalo ani 5 minut a už usla jak dřevo.Ráno ji probudilo rozbouřené moře,dnes byly skvělé podmínky na yachting,a hodně lidí tyto podmínky využilo,Adrianet proto nechtěla zůstávat pozadu a rozhodla jít se podívat.Navíc bylo volno tak co jí bránilo?Sotva se převlékla a učesala,Sára vykopla dveře se svým
"Bojovým"uměním a zvala Adri na ranní rozcvičku,ta jí ale s úsměvem odpověděla,že nemůže a že se omlouvá,ale příště si sní půjde zacvičit.Sára se začala divně chíchotat a šla to zkoušet do vedlejších pokojů.Adri se protáhla na terase a nadýchala se čerstvého vzduchu.
"Opravdu krásný den..."dodala.
"Hmm to je."dodal tajemný hlas zaní,Adrianet se vyděsila,žeby Leon?Otočila se a na terase stál Yuri.
"Také se jdeš podívat na yachting?"Adrianet pouze kývla,sním se jí mluvit opravdu nechtělo,atakvyšla směrem k pláži pomalým krokem a později toho litovala,Yuri ji dohonil a celou cestu jí tam říkal jakési věci okolo představení.Ano,to opravdu potřebovala rozptýlit se hned na začátku soboty,dík Yuri,ale nahlas to raději nevyslovila.
"Áááá Leon,co tě to sem přivádí?"Leon se mírně pootočil a když uviděl Adrianet okamžitě se rozpačitě otočil zas zpátky,Adri udělala to samé,vyhýbali se pohledy už několik minut.
"Co se to děje sváma dvěma??"optal se nechápavě Yuri.
"Tá je krásná.."vydechla Adri,když se objevila na moři první jachta.
"Taky bych chtěla zkusit něco takového.."zopakovala své pocity nahlas.
"Chceš??Já ti to klidně zaplatím,ale stebou nepojedu,protože mám strach z vody."Adri se potichu uchychtla,ale poděkovala Yuri a naskočila i se záchranou vestou na Trimarán(=druh jachy,dvoutrupový-pozn.autora^^).
"Ještě někdo?"optal se pán vlastnící Trimarán,když však nikoho neviděl rozhod se vyplout,ale zastavil ho nějaký hlas.
"Já bych to ukusil.."zeptal se Leon,Adri projela celým tělem husí kůže,seděla hned blízko Leona,který je opět nevěnoval ani jedn pohled.Když vyjeli bylo trapné ticho.Nikdo nic neříkal,jen vlastník lodi-James vyprávěl strašidelné pověsti o místích vodách.
"Kdysi dávno můj otec vyplul brzo ráno smým bratrem na moře,bylo to brzo,ale to co uviděli je poznamenalo na celý život,bylo to obrovské,nadpozemské,a prej to žije ještě dnes.Dokáže to stáhnout celou loď pod vodu."Adri mírně znervozněla a přisunula se blíž k Leonovi,ten ucítil její tělo chvějící se blízko jeho.Objal ji,ale nevěnoval ji ani jeden ze svých pohledů.Adrianet byla zklamaná,opravdu věřila,že se mezi nimi něco stalo.Opravdu věřila,že jednoho dne by spolu vycházeli jako...
"Áááááá" "Adri,co se stalo?
"Adrianet se vřítila Leonovi do náručí a brečela
"Nesnáším vodu,nesnáším vodu.."opakovala.Leon sejí snažil uklidnit,objal ji a pevněji si ji přitiskl k tělu.
"Raději plujte na pevninu."dodal Leon a podíval se na Jamese,ten jen přikývl a otáčel kormidlo na druhou stranu.
"Promiňte,nevěděl jsem,že vaše dívka se tak bojí vody.."dodal provinile James.
"To není moje..v pořádku nic se nestalo a chytl Adri za ruku."Adri přestože brečela vnímala jejich rozhovor a překvapila ji Leonova reakce.Žeby nakonec jen něco přeskočilo??
Když vystoupily na pláž,Adri poděkovala za příjemnou plavbu a odcházela.Leon ji dohnal a chytl ji za ruku a otočil si ji k sobě.
"Tohle už mi nedělej.."řekl a letmo se dotkl jejich rtů.Sice jen trošku,ale Adri ucítila zas ten příjemný pocit.
"Zítra přid do 203 a pak ti řeknu zbytek.."rozloučil se a odcházel jak to měl ve zvyku.
"Arigato.."řekla potišeji a nechala tahle slova unášet větrem,který tak příjemně vlál..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

J8 ti d8m Evv

(Nime, 19. 10. 2007 21:00)

Ubohá???>:(

kyuuuuuuu!

(EEVVEE, 19. 10. 2007 20:59)

to bylo fakt krutý XD napřed de plachtit nebo co a pak taková ubohá reakce na vodu XD...kawai!kdy bude další část XD

heheheeeee

(Adrianet, 19. 10. 2007 20:35)

Hej nádheraaaa! =o)) Dalšíííí
Jinak já vodu přímo miluju XD když jsem v ní, musí mě z ní táhnout párem volů. XD Ale vyložila jsem si to tak, že jsme kecala, abych se mohla přitulit k Leonovi. XD Skvělá práce! ;-)