Jdi na obsah Jdi na menu
 


Part 13

4. 11. 2007
Nečekaný polibek

Adri se měla každý den jako v bavlnce,Leon kolem ní stále poskakoval,jestli něco nepotřebuje a vždycky když zakývala,že ne,tak ji políbil a šel dělat jídlo.Adri se jen usmívala a přála si už stát na jevišti,slyšet potlesk a vychutnávat si pocit dobře odvedené práce.
"Leone?"zavolala Adri na Leona,který by v kuchyni a vařil,došel k ní v zástěře.
"Hm?"zeptal se,Adri se uchechtla a začala:
"Nevíš kdo bude hrát v představení?"zeptala se.Leon se na chvilku zamyslel a pak odpověděl:
"Myslím,že to je Nime a Koike,ale nevím to jistě.Proč?"Adri se usmála a věděla,že Mia má něco v plánu.
"Jo díky.A co vaříš?"Leon se usmál přešel k ní a cvrnknul jí do nosu.
"To je překvapení,zlato."Letmo ji vlepil polibek a odešel zpět.Adrianet se cítila unavená a tak si zdřímla.Po hodině ji probudila vůňe,která se linula s kuchyně.Usmála se a vyskočila z postele.Docupitala do kuchyně a odejmula Leona ze zadu.Tomu se mihl na tváři malý úsměv a položil si ruce na ty její.
"Vidím,že už jsi vzhůru."Opřel se o ní jako by nesl veškerou tíhu světa.Adri si o něj opřela také hlavu a spolu si vychutnávali každý okamžik,oba dva si chtěli zapamatovat vůni toho druhého,jeho rysy.Adri vjela rukou pod košili a pohladila Leona.Ten se zavřenýma očima začal dýchat rychleji.Cítila ak se mu dech zvyšuje.Líbala ho na krku,na šíji,laskala mu ušní lalůček.Leon jen občas vzdychl,tohle potřeboval odreagovat se.Celé měsíce skákal kolem Adri,že už někdy byl tak unavený.Né,že by nechtěl starat se o ní,ale..
"Vzal sis toho moc."dořekla za něj myšlenku Adri pošeptala mu to láskyplně do ucha.Odtáhla ho do ložnice a položila ho do postele.
"Ale co oběd?"Adri se usmála,Leon měl stále zavřené oči.
"Ten počká."Pomaloučku mu začala rozepínat knoflíčky od košile a začala ho hladit ve vlasech.Zbožnoval to,když věděla jak si ho omotat kolem prste,také neuměl nepodlehnout jejímu kouzlu,stále ji miloval víc a víc.Zahrnovala jeho hruď polibky.Občas se letmo přiblížila ke rtům,ale pak zas hýčkala každý kousek jeho těla,jakoby chtěla,aby všechno co pro ni udělal,aby se odráželo v jejích činech.Teď a tady.Leon se převalil na druhou stranu a přitiskl si Adri k sobě.Políbil ji vášnivě a usnuli ve společném objetí.V noci se Adri probudila a sledovala Leona jak spokojeně oddychuje.Rozhodla se projít na čerstvý vzduch.Když vyšla z bytu šla na pláž.Vzpomínky co jí probíhaly,když tudy šla jsou nezapomenutelné.Když slyšela hlasy šla trochu blíž.
"Ahoj Koike."řekla,Koike se otočil a usmál se.Zvedl se přišel k Adri vlepil ji obrovskou pusu:
"Ahoj budoucí maminko.Jak se máme?"řekl tím svým dobráckým hlasem a stále mu usměv hrál na tváři.Adri se usmála.
"Dobře.A jak ty?Slyšela jsem,že si dostal hlavní roli s Nime.Gratuluji"Koike se nesměle začervenal a podrbal se na hlavě.
"Jóóó´..jde to.Jo Kalos mi dal hlavní roli a s Nime nám to klape dobře,viď?"Nime vyšla ze stínu a pokývla:
"Ahoj Adri,chtěla jsem ti jen poděkovat za ten první den a blahopřeji."Adri stála na místě jak vyjevená.Koike se začal smát.
"To jsem ji to naučil,že?"Adri se zmohla jen na přikývnutí.
"Tak já půjdu a Nime nemáš vůbec zač."mrkla na ni.Vracela se do bytu potichu jak myška,ale když neviděla,že Leon není v posteli lekla se.
"Leone?Le--"Leon se přitiskl na ni a políbil ji.
"Kde si byla?Víš jak jsem se bál?"Adri se vyslekla a zašla si uvařit čaj.
"Neboj,byla jsem jen na procházce..potkala jsem Koikeho a Nime a vypadáto,že se tam něco rýsuje."pousmála se postavila vodu na čaj.
"Běž si lehnout já to udělám."sáhl po konvici,ale Adri chytla jeho ruku a odělala ji.
"Ne,ty si běž odpočinout já jsem odpočatá dost.Zítra máš náročný den."Leon se nenechal a chytl Adri do náruče.Ta se vrtila a kroutila kopala:
"Nééé pomoc…pusť mě ty ďáble."Leon se usmál.
"Kde jsme to skončili?"Adri se převalila na postel a začala utíkat po bytě Leon ji dohonil a chytl ji:
"Mám tě."řekl a políbil ji.

Položil ji na postel.
"Leone!"řekl přísněji.Leon se zatvářil jako anděl:
"No dobře.Ale spát nepůjdu,aději budu na tebe dávat pozor."Adri se vítězně usmála a ša si zalít mezitím čaj,Leon se posadil do křesla a otevřel knihu.Ráno se Adri probudila,ale Leon už tam nebyl.Jen snídaně a pozvánka na dnešní vystoupení Koikeho a Nime.Adri se urputně těšila na večer,ale nevěděla jak si zkrátit chvíli.Začala plést,kdysi ji to to maminka naučila,teď  by se to mohlo hodit.Pletla věci pro malé.Nejdřív čepičku,protože termín měla v zimě a pak nějaké ty dupačky.Den ji utekl opravdu rychle a než stačila říct švec,chystala se na představení.Oblékla si nádherné vínově rudé dlouhé šaty,které se na světle třpytili,nechala si natočit vlasy na malé kudrlinky a ještě se trošku nalíčila a vyrazila.V hledišti bylo plno.Zhaslo se začal potlesk.Koike vystoupil na jeviště a začal předvádět jeden nebezpečný kousek za druhým.Na konci se Nime spustila po provaze udělala salto a Koike ji chytl za ruku a přitáhl si ji k sobě,naklonil ji(jak když se tančí muž nakloní ženu)a letmo až zamrazilo ji políbil.Jenže to tam určitě nepatřilo,podle výrazu Nime.Říkala si Adri v duchu.Koike se odtál podíval sejí do očí a zvedl ji a oba dva se předklonili.Následoval dlouhý a hlasitý potlesk.Adri se zvedla a také začala tleskat.Nime si ji všimla a usmála se víc než předtím.Potěšilo ji,že se Adrianet došla podívat na její představení.Koike ji chytl za uku a zamával na publikum.Pak seskočili a zašli do zákulisí.Stále ji vedl za ruku,Nime tiše našlapovala za ním.
"Dneska seti to povedlo."řekl,Nime polkla.
"Díky,tobě taky."chtěla se pustit,ale Koike ji sevřel pevněji.Najednou se zastavil a otočil se.Nime vyčkávala co se bude dít.Díval sejí přímo do očí,hledal v nich dopověď na svou otázku.Přitiskl své rty k jejím.Dlouze a vášnivě ji políbil.Bylo to jiné,než na jevišti,úplně jiný polibek,mihl se v něm zcela jiný pocit.Odtáhl se a Nime se třásla.
"Udělal sem něco špatně?"zeptal se Nime zavrtěla hlavou a vrhla semu kolem krku.To Koikeho zcela vyvedlo z míry objal ji a usmál se..Adri to sledovala za rohem.Raději nebudu rušit.Řekla a vydala se domů.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Muhehe

(Nime, 4. 11. 2007 16:07)

jjj v pokráčko už budou narozené...=P děkuju a co Sessí???

ou jééé

(Adrianet, 4. 11. 2007 16:05)

Tak jako asi nemám co říct, no. XD Prostě skvělé, skvostné a báječné, už se těším na pokráčko, jak malej JArda na Vánoce. Už aby bylo O :-)
A taky se strašně těším, až se ty mrňata narodí =o) V kolikátém jsem měsíci? XD