Jdi na obsah Jdi na menu
 


part 12

3. 11. 2007
Jako v bavlnce

Obrazek

Adri už byla propuštěna s nemocnice domů.Všichni ji pogratulovali ke štastné zprávě.Adrianet se znovu přestěhovala k Leonovi a měla se tam jak v bavlnce.Leon o ni stále pečoval.Nenechal ji nic udělat.Dokonce,když šla ráno do koupelny obdivoval její křivky.Adrianet se stále ještě trošku před ním styděla,svlékla se do spodního prádla,už bylo trošku vidět i zakulacené bříško,které za pár měsíců bude poměrně větší.Leon se došoural k ní a opět pohladil její bříško.
"Už se nemůžu na vás dočkat."řekl a usmál se.Adrianet jeho slova vždy vyvedou z míry.Tak jemný na pohled chladný,ale přitom jeho city.
.
"Nechceš si dat společnou koupel?Mám ještě čas."mrkl na ni s ďábelským pohledem v očích.Adri ho lehce bouchla po hlavě a zavřela za ním dveře.
"Ne-e.Zvládnu to sama.Už tak mě moc hýčkáš."ozýval se její hlas přes zavřené dveře.Leon se opřel o dveře a zasněně poslouchal zvuky sprchy a tichý zpěv Adri.Bohužel neslyšel ji celou,protože musel jít trénovat.Adrianet vyšla s koupelny a všimla si lístku na stole.Jdi za Kalosem,ale pozor na sebe.

 Leon

Adri se usmála a šla se obléct.Když šla po chodbách Kalendo Stage,tak vždycky potkala kdo ji popřál.Z tělocvičen šli slyšet zvuky pilně trénujících akrobatů.Také si přála vrátit se co nejdřív.Ani si nevšimla,že došla před Kalosovu pracovnu.Zaklepala a počkala na známý hlas.
"Dále."odpověděl brýlatý muž sedící za stolem,podepírajíc si rukama hlavu.
"Tak?Co potřebuješ."Adri se posadila a začala říkat co se stalo a tak.Kalos pouze kýval hlavou a to ji znervózňovalo ještě víc.
"No tak..asi budeme muset počkat s představením na tebe,kdy je termín?"Adri se začervenala a odpověděla:
"za 5 měsíců"dodala.
"Aha.To není dobré…"chvilku přemýšlel,ale pak si k sobě nechal zavolat Miu.
"Potřeboval jste něco?"Muž pokývl hlavou
"Vymysi nové představení,bez Adrianet a za týden mi ho předvedeš.."Mii spadla čelist.
"Za-za týden?"Kalos se na ni přes své brýle podíval přísněji.
"Dobře."uklonila se a odešla.Muž se otočil zpět k Adrianet a podal ji ruku.
"Gratuluji."Teď spadla čelist Adrianet.
"Dě-děkuji.."řekla ostýchavě,ale pak mu ji podala a usmála se.Po odchodu z Kalosovi pracovny sejí nechtělo domů a tak si řekla,že by se mohla juknout na Leona.Popošla ke dveřím a opřela a tiše pozorovala.Sám tam skákal po trampolíně a hrazdách,ona se pouze usmívala,pak ucítila něčí ruku na svojem rameni.Otočila se a ze stínu na ní svítily modré oči.
"Yuri?"uri postoupil,aby nebyl pořád ve stínu.
"Gratuluji."řekl a políbil ji galantně ruku.Adri se začala smát,což zpozoroval Leon a popošel blíž.
"Yuri dík,ale zas tak to přehánět nemusíš.."Yuri sejí tam klanil a předváděl různé vtipné scénky při jedné se pootočil a políbil ji na tvář.To Leon však viděl a vystartoval.
"Vidím,že se dobře bavíš..Yuri."spařil ho pohledem.
"Leone já pouze gratuloval,už jdu..zatím TATÍNKU" u toho posledního slova si to přímo vychutnával.Adri se uchechtla a přitiskla se k němu ze zadu.
"Nějaký starostlivý..Tatínku."Leon se na ní podíval a uchopil ji do náruče.
"Já ti říkal ať jdeš jenom ke Kalosovi,ještě se ti přitíží a co potom?"Adri ho políbila a sledovala svalnatou hruď Leona,která se leskla potem.on se na ni podíval.
"Začínáš být nějaká težší."řekl s čertíkem v očích.Adri ho plácla
"Šak se tě nikdo neprosil"a začala se smát.Leon ji ve dveřích vtiskl dlouhý polibek a odcházel,Adri ho chytla za ruu a objala ho.
"Vra´t se brzy…"řekla tiše.on trochu zčervenal a dal ji pusu na čelo.
"Neboj,vrátím za tebou i za nima."…

Adri zamávala a šla si dát sprchu.Pak si šla lehnout a když se vzbudila měla před sebou nádherné fialové oči,které ji pozorovali už delší chvíly.
"Co je?"zeptala se usměvavě.
"Nic.Sleduju jak jsi den od dne krásnější."Adri se přikryla až po hlavu peřinou a zamumlala.
"Nech toho.Víš,že se potom v rozpacích."Leon hupsl za ní do postele a odryl ji.
"To vím a taky vím počem toužím celé odpoledne..."řekl a začal ji líbat.Adri ho vyslekla a pomazlili se spolu.Leon večer objímal Adri a na tváři semu mihl úsměv.
"Ja byse jmenovali naše děti?"Adri se na něj podívala a odpověděla.
"Holčička by mohla být Sayuri a kluka nechám na tobě."usmál se políbil ji.
"Co třeba Hiro,"umsála se pohladila ho po hrudi,přejela ním husí kůže.
"Hiroyuki?To je krásné jméno.."vzdychla si.
"Ale ne jako ty."V očích mu zahlédla dlouhodobě očekávanou touhu a něhu a hlavně lásku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

čím dál lepší

(EEVVEE, 11. 11. 2007 22:44)

páni ten čas letí...ještě nedavno se dali dohromady a ted už zbívá jen 5 měsíců do porordu XD fíha....to s těma padajícíma čelistma byla fakt prča...jen tak mezi námi,já bejt sebou v anime,zabouchla bych se do Yuriho ;)

KAWAIII!!!

(Adrianet, 3. 11. 2007 20:06)

Nádherný =o)) Ale mohlo by to být delší ;-) Jen taková menší rada: místo vyprávění doporučuji dávat přímo činy. Myslím to s tím začátkem, kdy jsi psala co kdo udělal v minulých dnech a tak. Čtenář se víc vcítí do toho, když to dáváš v přímém přenosu ;-) Ale jinak skvělý =o) Už aby byla další kapča XD