Jdi na obsah Jdi na menu
 


Part 2

18. 10. 2007
Pocity se nemají skrývat
  ...někoho jak se houpe na hrazdě,ale neviděl koho.Otevřel dveře do kořán a poznal,že jeto Adrianet,chvíly se tam houpala,ale pak se pustila a udělala několik salt ve vzduchu a chytla se druhé hrazdy.Potom seskočila ladně na trampolínu a chystala se vrítit se k uklízení,jenomže jeden ledový pohled ji zarazil.
"Kalos ti neplatí za houpání na hrazdách,tak laskavě dělej co máš"řekl s né zrovna přátelským hlasem Leon,nečekal na odpověd',otočil se na podpatku(řečeno pomyslně)a odcházel ke dveřím,ale pak uslyšel něco co neměl:
"Jen pro vaši informaci,Kalos mi neplatí"řekla trochu přidrzle,ale oprávněně Adri.Leon se zastavil a Adri na něho hodila šibalský úsměv
"..A pokud vím,vás tu neplatí jako hlídače."To už Leon nevydržel a šel rychlím krokem k Adri a ta nastavila koště,ale Leon ho prudce odhodil,chytl Adri za ruku tak silně,že se mu kroutila před očima
"Semnou takhle mluvit nebudeš,uvědom si laskavě kdo si ty a kdo sem já"řekl s řevem a jeho oči nelhali,tolik nenavísti v sekundě snad nikdy neviděla.Adri natáhla ruku(tu,kterou nedržel)a lištila ho a pak utekla,ne se slzami,ale se smutkem,opravdu si myslela,že je vněm něco dobrého,ale spletla se.Leon stál jak opařený a lehce si přejel prsty po zasaženém místě
"Proč?"zeptal se sám sebe
Co když..opravdu...jen.."myšlenky nebyli tak chladné jako dřív.
"Blbá holka,nic víc"potlačil ten jemný,tichý hlásek,ktrý někde hluboko v jeho srdci nesouhlasil stím na co myslí.Adri utíkala směrem do pokoje,ale narazila na Yuriho,ten ji chytil a objal
"Co se stalo?"
"Ne."jeho hlas ji uklidnil
"Už musím jít,děkuju...Yuri"
"Zaco?"podivil se Yuri
"Za dnešek,že tu můžu zůstat.."vymanila se sjeho objetí a poračovala v cestě do pokoje.Tam ze sebe shodila oblečení a šourala se do sprchy,ale ani sprcha ji nepomohla zbavi se myšlenek na Leona.Pak spadla do postele a usla,jako když ji do vody hodí.Ráno vstala a došourala se na snídani
"Ohayo"a sedla si ke zbytku akrobatů,Anna a Mia hučeli do Adi,že mají nové představení:Jmenuje se Osamělá láska"pronesla Mia hrdě,Adrianet užasal,když viděla scénář.Leon a uri jsou samurajové ze staré doby,uchazející se o srdce nejkrásnější Gejši v celém japonsku,ale jak je známo Gejši se nemohou zamilovat,Yuri a Leon svedou konečný souboj a vyhraje Leon.Gejša a Leon se do sebe zamilují a utečou ze země.
"A kdo hraje Gejšu?"zeptala se uchváceně Adri.
"To ještě nevím,ale chtěla bych tam tebe"šibalksy nani mrkla Mia a Anna se spoklenecky usmála.
"I já bych tě bral,ale to bych ještě musel vyhrát v souboji,že Mio?"ozval se šibalksý hals Yuriho.Adrianet sebou cukla,a zaskočilo jí a začala se dusit(xD).Yuri okamžitě přiskočil a začal Adri plácat po zádech.Nakonec jen vyprskla zbytky(Pardon,doufám,že u toho nejíte?-pozn.autora)a všichni se začali smát.
"Už podruhé,jste mě zachránil..Yuri"začervenala se mírně Adri.
"To nic"pousmál se polichocený Yuri.Bohužel Leon to vše pozoroval se znechuceným obličejem
"Jemi ztoho na zvracení.."zabručel a odkráčel do tělocvičny.Yuri i Adri siho všimly,ale dělali jakože nic.Po snídani se vydal každý svou cestou:Mia musela dopracovat scénář,Yuri,Anna šli trénovat a Adri šla uklízet,ale stále se nemohla zbavit pocitu a chuti vystupovat.
"Snad to nebude tvat dlouho.."utěšovala se Adri
"Kdby se o mě ten tupej ignorant Leon nestaral tak..",ale nedořekla to,protože ten,který byl zmin'ován vešel do tělocvičny trénovat a Yuri měl přijít až za půl hodiny.
"Jetu trapné ticho"řekla si pro sebe Adri.
"Musíš uklízen zrovna tady???"zeptal se Leon,když lezl na hrazdu.
"Jo!Máte stím nějaký problém?Pane LeoNE!"u toho pane Leone si to vychutnávala,Leon moc dobře věděl,že si zněho zas dělá srandu.
"Kam jinam mám jít???",ale když zvedla hlavu poznala,že Leonovi oči říkají at' jde pryč,co nejdál do něho.
"Nejdřív to dodělám tady,jestli dovolíte"řekla slušněji.Leona to začalo vyvedat z míry,její úsměvy,broukání,pohledy...vše!
"Konečně!"dodala a odcházela z tělocvičny,ve dveřích dodala něco jako
"Pěkný den",ale asi to neslyšel,atak pokračovala dál.Nějak sejí ztama nechtělo,ale co to plácá,co by tam dělala?Ona?Ale jedno musela přiznat:jeho oči byli ádherné,tak úžasně ledový pohled nidky neviděla.
Když tak Adri šla ponořená ve svých myšlenkách,nevšimla si Kalose a vrazila do něj
"Pro-promin'te,šéfe" Kalos se jen usmál(to bylo u něj neobvyklé-pozn.autora)a dodal
"Dnes u mě v 17:00,zastav se do kanceláře,chci si stebou promluvit"a zmizel ve stínu své pracovny.
"Co asi chce??"červíček zvědavosti začal kousat pěkně hluboko.Když šla po chodbě,stále se ptala co po ní bude chtít,dokonce i před pracovnou se zastavila a chvíly tam bezmyšlenkovitě stála,ale pak se nadechla a zaklepala.
"Vstupte!"ozval se zaneprázdněný hlas Kalose,který se hrabal v papírech,ale nebyl tam sám,francouz s ledovým pohledem a na druhé straně v křesle Yuri s jeho uklidnujicím úsměvem.Nesměle přisotpila a kousala si ret
"Chtěl jste něco?"zeptala se a bála se odpovědi.
"Ne,ale Leon a Yuri ano"odpověděl a opřel se,pozoroval zmatený výraz Adri,která vůbec nevěděla co to má znamenat.Přešlapávala u dveří a tiše pozorovala oči obou mužů,ale u jednich stále nevěděla co si má myslet.
"Můžeš jít prosímtě sem?"zeptal se trochu rozčileně Leon.Adri je n mírně obrátila oči v sloup a posunula se,ale blíž k Yurimu.
"Takže jedná se Miinino představení.."odmlčel se na chvíly Yuri
"..ty prostě budeš v hlavní roli."stručně dovykládal Leon,aby nemusel tu hroznou chvíly ještě více protahovat.Adri nejdřív hleděla do země,ale pak se začala smát na celé kolo.
"To byl hodně povedený vtip."řekla a všichni kromě ní hodily v místnosti kapky.(ten kdo sleduje anime,ví co tím myslím-pozn.autora xD)
"Ne,opravdu máš hlavní roli,Adri"při posledním slově se Yuri na ní zasněně podíval.
"Opravdu?"
"Jsi snad natvrdlá?Zítra tělocvična 8:30,nedocvilnost se neomlouvá"dodal Leon nakysle a odcházel s pracovny,ale hlas Adrianet ho najednou zastavil
"Dík za ten hotel,Leone"u posledního slova si to opět vychutnávala
"Cože??!?"vhrkli Yuri s Kalosem zároven'.Leon se otočil a hodil nemírně ledovým pohledem na adresu Adri,ale ta se jen usmála a vyplázla jazyk.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Voda

(Michal, 11. 5. 2008 19:41)

Spala Jako Když Jí Do Vody Hodí To Je Docela Blbé Přirovnání protože člověk Hozený Do Vody Nespí Nýbž(To Jsem chtěl vždycky říct)sebou zmítá mlátí kolem sebe ve snaze udržet se na hladině XDXDXDXDXDXDXDXDXD